به وبسایت تاراز بلبرینگ خوش آمدید

درباره ما

شفاف باشید، متفاوت باشید

تاراز صنعت مهرسام

بیش از ۱۰ سال است که تاراز صنعت مهرسام در حوزۀ تامین قطعات و ابزار صنعتی فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که سرعت و کیفیت تامین این قطعات و ابزار می‌تواند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت صنعت کشور ایفا کند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ محصولات صنعتی شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رفاه زندگی مردم ایران داشته باشیم.

خدمات ما

شرکت تاراز صنعت مهرسام آماده ی تامین اقلام صنعتی به شرح ذیل می باشد:
 • تامین انواع بیرینگ ( بلبرینگ، رولبرینگ، بیرینگ های سوزنی و مخروطی ) با برند های معتبر اروپایی، آمریکایی، ژاپنی و چینی
  (SKF, TIMKEN, NTN, NACHI, FAG, ASAHI, KSM,…)
 • تامین انواع یاتاقان، زنجیر، چرخ زنجیر، خار، قطعات فلزی
 • تامین انواع آببندها ( کاسه نمد، پکینگ، اورینگ ) و انواع قطعات پلیمری و لاستیکی
 • واردات و تامین انواع مکانیزم های انتقال نیرو و جابجایی ( بیرینگ های خطی، ریل و واگن، بال اسکرو، بال بوشینگ و بیرینگ های سفارشی )
 • تامین انواع الکتروموتور و گیربکس با برندهای متنوع و معتبر
  (SNL, SNH, TSN, UCYAR, FRB, FY, UCP, UCF, UCT, UCFL, SN,…)
 • تامین کننده روان کننده های صنعتی، روغن، گریس معمولی و نسوز و روغن هیدرولیک
 • وارد کننده انواع اقلام صنعتی و بیرینگ های کمیاب اروپایی در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت براساس سفارش اطلاعات فنی مربوطه
 • برخورداری از امکانات طراحی، ساخت انواع قطعات سفارشی و ارائه خدمات و مشاوره فنی
لازم به توضیح است که کلیه کالاهای تامین شده توسط این شرکت دارای گواهینامه تایید کیفیت و گارانتی متناسب با عملکرد می باشد.
سرمایه ی ما

اعتماد شما

شرکت تاراز صنعت مهرسام بعنوان یک برند و تامین کننده خوش نام در بازار تامین اقلام صنعتی داخلی و وارداتی سابقه ای بسیار معتبر از خود بر جای گذاشته و موسسان آن معتقد به رعایت اخلاق حرفه‌ای و وجدان کاری در رعایت حقوق مشتریان خود می باشند.

امیدواریم که بتوانیم در زنجیره ی تامین کشور نقش موثر و بسزایی ایفا نماییم و مطمئن هستیم که با اولین استعلام و سفارش، قادر به برآورده نمودن نیازهای فنی و تخصصی شما بوده و در لیست تامین کنندگانتان بعنوان تامین کننده معتبر و حرفه ای تثبیت خواهیم شد.